Procedúry pre vašu krásu

Ponúkame vám bezbolestné ošetrenie unikátnymi technológiami Recell a Lympha Press. Prvé výsledky sa dostavia po ošetrovacej kúre pozostávajúcej z min. 8 – 10 procedúr.
celulitida lymfodrenáž nitra

Celulitída

Nová technológia Rázovej vlny v kombinácii s lymfodrenážou ponúka unikátny spôsob redukcie celulitídy I. až III. stupňa. Pomocou zvukových vĺn preniká hlboko do pokožky, ktorú spevňuje a pomáha formovať jednotlivé partie.
Viac
adipozita

Adipozita

Adipozita je hromadenie prebytočného tuku v podkožných tkanivách na niektorých lokalizovaných častiach tela, nemožno si ju však zamieňať s klasickou obezitou. V našom centre zdravia a krásy vám ju pomôžeme odstrániť.
Viac
lymfedém lymfodrenáž nitra

Lymfedém

Pri lymfedéme (opuchu) sa jedná o mechanickú nedostatočnosť lymfatického systému, ktorý nie je schopný prijímať normálnu lymfatickú záťaž. Jednou z najnovších terapií na liečbu lymfedému je prístrojová lymfodrenáž.
Viac
lipedém

Lipedém

Lipedém je dlhodobá, bolestivá, dedične podmienená porucha rozloženia ženského tukového tkaniva. Nemusí mať nič spoločné s obezitou a nie je možné ho zmierniť iba diétou, jediná účinná terapia je prístrojová lymfodrenáž.
Viac
strie

Strie

Strie sú biele alebo červenofialové prúžky na koži, ktoré vznikajú v dôsledku rýchleho naťahovania kože a hormonálnych zmien. Vplyvom hormónov koža stráca elasticitu a poškodené tkanivo je preto nutné ošetriť rázovou vlnou ReCell.
Viac
ochabnuta pokozka

Ochabnutie pokožky

Vedľajším efektom chudnutia býva často ochabnutá koža, ktorá je nevzhľadná a znižuje kvalitu života. Koža vtedy stráca svoju prirodzenú schopnosť sa stiahnuť, avšak vďaka rázovej vlne ReCell sa dajú postihnuté miesta bezbolestne ošetriť.
Viac