Procedúry pre vaše zdravie

Ponúkame vám bezbolestné ošetrenie unikátnymi technológiami Shockwave a Recell. Pri akútnych príznakoch budete pociťovať výrazne zmiernenie bolesti už po prvom ošetrení. Pri chronických problémoch sa dostavia prvé výsledky po ošetrovacej kúre pozostávajúcej z 4 – 6 ošetrení.
pätová ostroha liečba

Pätová ostroha

Trápi vás pätová ostroha – vápnikový výrastok na pätovej kosti pokrytý chrupavkovým tkanivom? Pomocou rázovej vlny v našom centre zdravia a krásy vám ju pomôžeme vyliečiť bez nutnosti ďalšieho operačného zákroku.
Viac
karpálny tunel liečba

Karpálny tunel

Syndróm karpálneho tunela sa vyskytuje u ľudí, ktorí pravidelne presilujú ruku. V dôsledku opuchnutia tkanív obklopujúcich flexorové šľachy tak vzniká tlak na stredný nerv. Rázová vlna je účinnou liečbou karpálneho tunela.
Viac
zranenia sliach a svalov razova vlna

Zranenia svalov a šliach

Pri športovaní môžu byť svalové zranenia následkom cvičenia, počas ktorého dochádza k preťažení svalu. Keď takáto záťaž prekročí prijateľnú úroveň, dochádza k úrazu. Rázová vlna je overenou liečbou na zranenie svalov a šliach.
Viac
podvrtnutie clenka razova vlna

Podvrtnutie členka

Podvrtnutie členka môže nastať u kohokoľvek, v ktoromkoľvek momente chôdze alebo počas behu. Príznaky môžu byť málo závažné ale aj ochromujúce. Kombinácia účinku rázovej vlny a hĺbkovej diatermie prinesie zmiernenie až odstránenie bolesti.
Viac
tenisový lakeť liečba rázovou vlnou

Tenisový a golfový lakeť

Laterálna epikondylitída (tenisový lakeť) a mediálna epikondylitída (golfový lakeť) sú najčastejšie ochorenia lakťového kĺbu. Vďaka bezbolestnej rázovej vlne sa zbavíte chronických bolestí.
Viac
burzitída rázová vlna

Burzitída

Burzitída je zápal synoviálneho vačku, ktorý sa nachádza na proximálnom konci stehennej kosti. Rázová vlna je vysoko efektívna liečba burzitídy, ktorej dôverujú milióny ľudí na celom svete.
Viac
bolesti ramena razova vlna

Zamrznuté rameno

Trápi vás stuhnuté rameno? Pri „zamrznutom ramene“ dochádza vplyvom zápalu k jeho opotrebovaniu, k zvrašteniu kĺbového púzdra, k prestavbe kĺbového púzdra a k zrastom. Pomôže vám liečba rázovou vlnou v našom centre.
Viac
chronická bolesť chrbta rázová vlna

Chronická bolesť krížov

Lumbalgia alebo bolesť krížov je ochorenie, kedy dochádza k opotrebovaniu fazetových kĺbov a každý pohyb sa stáva bolestivým a namáhavým. Rázová vlna Shockwave je účinným nástrojom na odstránenie bolestí krížov.
Viac

Mortonova neuralgia

Jedná sa o syndróm, ktorý zahŕňa rôzne patologické stavy, ako je napr. priškripnutie plantárneho digitálneho nervu pod intermetatarzálnou šľachou (väzom), pokročilejšie stavy sú charakteristické opuchom digitálneho nervu.
Viac
rizantroza razova vlna

Rizartróza

Rizartróza je artróza, ktorá postihuje kĺb základne palca. Je sprevádzaná funkčným obmedzením palca a bolesťou, ktorá sa postupom času zhoršuje. Účinnou liečbou rizartrózy je bezbolestná rázová vlna Shockwave.
Viac
zápal sedacieho svalu liečba

Zápal sedacieho nervu

Zápal sedacieho nervu je ochorenie, ktoré spôsobuje bolesť ischiatického (sedacieho) nervu. Pri liečbe rázovou vlnou Shockwave cítite len príjemné teplo, ale žiadnu bolesť. 
Viac
osteitis razova vlna

Osteitis lonovej kosti

Osteitis lonovej kosti je zápal, ktorý postihuje oblasť úponov svalov, na lonovú kosť. Vo všeobecnosti sa jedná o akýkoľvek bolestivý syndróm postihujúci brušno-lonovo-krurálnu oblasť.
Viac